Başarısız Vajinimus tedavileri hangileri?

Başarısız Vajinimus tedavileri hangileri? Tüm başarısız vajinimus tedavilerinin detayları yazımızda.

Başarısız Vajinimus tedavileri

Vajinimus kendi elinde olmadan cinsel ilişkiye girememektir. Bu konuda birçok çözüm olmasına rağmen bağzıları işe yaramamaktadır. Vajinimus cinsel ilişkiye girerken korku, panik ve kasılma yaşamaktır. Bundan dolayı eşinizle ve ya partnerinizle cinsel ilişkiye giremezsiniz. Vajinimus tedavisi, vajinimus rahatsızlığını yenip bebek sahibi olmak ve ya cinsel ilişkiyi düzgün tamamlamaya yardımcı olur. Kişi rahatsızlığından dolayı cinsel ilişkiye giremez. Bundan dolayı eşiyle bir takım problemler yaşayabilir. Hatta evliliklerin bile bittiğini görebiliriz. Çünkü evliliklerde bebek istenilebilir ve vajinimus rahatsızlığı olan kişi kendi yapamadığından dolayı sinirlenebilir. Hatta evliliği bitirmek isteyebilir.

Diğer bir kötü durum ise kişi bunalıma girebilir. Etrafındaki kişilerin bebekleri olduğunu gören rahatsızlığa sahip kişi etrafındaki kişilere öfke duyabilir. Hatta kendi yaşam isteğini bile kaybedebilir. Bu durumdan dolayı bu kişilerin tedavi olmaları gerekir. Fakat tedavi konusunda rahatsızlığa sahip kişiler yanılabilir ve tam olarak hastalığı gidermeyen çözümlere başvurabilirler. Bu yüzden sizler için düzgün olan tedavileri listeledik.

1- Gereksiz kızlık zarı hymenoktomi yapılması ve ya önerilmesi

2- Hipnotize yöntemi

Daha fazla tedavi yöntemleri için kesinlikle uzmana başvurmalısınız. Çünkü tam olarak ne durumda olduğunuzu öğrenebilir ve ona göre bir tedavi yöntemi geliştirilebilir. Uzmanlara danışmak kesinlikle bir utanç kaynağı değil geleceğiniz ve evliliğiniz için çok önemli bir konudur. Kesinlikle utanç duyduğunuzdan dolayı uzmana gitmemezlik yapmayın.

 

Yazar: ruhusar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir